Oprowadzamy po najciekawszych miejscach!

Nasza oferta

 Jesteśmy pasjonatami kochającymi góry. Posiadamy doświadczenie w pracy organizatora turystyki, przewodnika Beskidzkiego.Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami Bieszczdzkiego Parku Narodowego.

Oferujemy całoroczne usługi. Od wiosny do późnej jesieni nasza działalność opiera się na organizowaniu pobytu, usługach przewodnickich i pilotażowych, zapewnieniu udziału w rekreacji na rowerach i na koniach w siodle lub na wozach. W zimie zapewniamy pobyt dla wędrowców na krótkich trasach pieszych, wyprawy na nartach skiturowych lub spacery i naukę na nartach śladowo biegowych.

Mariusz Styliński jest pilotem autokarowym, przewodnikiem Beskidzkim oraz Sudeckim, dostępnym przez cały rok jest również przewodnikiem Bieszczadzkiego Parku Narodowego

  •   Zapewnia bezpieczny pobyt w górach i w czasie trwania wycieczki autokarowej;
  •   Przybliża zagadnienia historyczne, kulturowe oraz krajobrazowe;
  •   Zapewnia usługi pilotażowe, przewodnickie i organizuje wycieczki narciarskie;
  •   Organizuje kuligi i jazdy saniami

Justyna Zakrzewska jest doświadczonym przewodnikiem i organizatorem turystyki:

  •   Zapewnia zakwaterowanie w okolicy najdogodniejszej do zwiedzania;
  •   Organizuje obozy wędrowne, piesze i rowerowe;
  •   Rezerwuje usługi rekreacyjne;
  •   Poleca usługi pobytowe;
  •   Udziela informacji o regionie;

Napisz do nas

Zainteresowana strona akceptuje wyraźnie rejestrację i przetawarzanie jego danych wraz z naciśnięciem przycisku 'Wyślij'

Polecamy szczególnie:

- turystykę przyrodniczą

Po ścieżkach przyrodniczych Parków Narodowych (Bieszczadzkiego, Magurskego,"Połoniny" Słowackiego PN i Użańskiego PN na Kresach ukraińskich).
Po ścieżkach edukacyjnych, przyrodniczo-dydaktycznych i dendrologiczno-edukacyjnych na terenie Nadleśnictw.
Po ścieżkach przyrodniczo-krajobrazowych i kulturowych na terenie Gmin. Jest to forma wędrowania ona naturalnych walorach przyrodniczych. Przewodnik oprowadzając po wyznaczonych trasach zapoznaje uczestników w formie edukacyjnej ze światem flory i fauny.


- turystykę ekologiczną

Forma wędrowania, przyjazna środowisku na obszarach atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo, uczy i wychowuje.


- turystykę wiejską (Kulturowa)

Jest formą szczególną dla Bieszczadów, Beskidu Niskiego i Pogórzy oraz terenu przygranicznego po stronie słowackiej na terenie Górnego Zemplina w obszarze naszego działania. Wpływ na tę formę miało wysiedlenie w różnym okresie dziejów i odbywa się poprzez "odkrywania" śladów przeszłości.


- turystykę kulinarną

Wraz z przewodnikiem odwiedzamy miejsca wytwarzania i przetwarzania żywności z możliwością zakupu serów, masła i degustacją wina i piwa.
Odwiedzamy również knajpki i domową kuchnię gdzie serwowana jest regionalna potrawa.


- turystykę aktywną twórczo

Spotkania z rękodzielnikami (artystami najciekawszych warsztatów). Udział w warsztatach wypieku chleba, ceramiki, hafciarstwa. Jest dla uczestników źródłem odkrywania w sobie talentów, sposobem na spędzenie aktywnego wypoczynku. Dają radość własnoręcznego tworzenia produktu.